Fjalë Kyçe

Trazoi ujërat në Big Brother, e dini se nga cili vend i Kosovës është Beatrix?

Trazoi ujërat në Big Brother, e dini se nga cili vend i Kosovës është Beatrix?

Beatrix Ramosaj tanimë është ndër personazhet vip më të komentuara.

Hyrja në shtëpinë e Big Brother Vip i ndihmoi që ta gjente dashurinë, ani pse në rrethana shumë të përziera.

Ajo dhe Donald Veshaj kanë filluar aventurën e tyre të dashurisë pavarësisht se Bora po e priste jashtë e ti sqaronin gjërat.

Beatrix i ka kërkuar falje publike Borës pasi që ndihej në turp se ishte vet ajo që kishte përkrahur dashurinë e tyre.

Por a e dini se nga cili vend i Kosovës e ka prejardhjen Beatrix Ramosaj?

Banorja e “Big Brother VIP”, Beatrixa vjen nga fshati Llapashticë e Podujevës shkruan lajmi.net

Kujtojmë se dje ka reaguar edhe nëna e saj Antigona e cila po ashtu morri kritika të ashpra për edukimin e vajzës