Fjalë Kyçe

Tre emra tė mėdhenjė pėr tė zėvendėsuar Icardin

Tre emra tė mėdhenjė pėr tė zėvendėsuar Icardin

Mauro Icardi ėshtė shumė pran largimit nga skuadra italiane Inter, shkruan GazetaAlo.

Karim Benzema i Real Madridit, Luis Suarez i Barcelonës dhe Edinson Cavani i Paris Saint-Germainit, mund të jenë emrat e mëdhenj që mund të zbarkojnë në Milano verën e ardhshme.

Në anën tjetër flitet se Icardi mund të transferohet në La Liga, te skuadra e madhe e Real Madridit./GazetaAlo