Fjalë Kyçe

Trejsi i ngrit temperaturat duke fokusuar të pasmet

Trejsi i ngrit temperaturat duke fokusuar të pasmet

Modelja e njohur, Trejsi Sejdini, ka disa ditë që është kthyer nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe po bën pushime në Shqipëri.

Përmes postimeve në “Instagram”, bukuroshja ka zbuluar se ndodhet në jug të Shqipërisë duke shijuar rrezet e diellit dhe detin.

E sigurisht që nuk kanë munguar pozat e nxehta që ajo herë pas here ndan me ndjekësit e shumtë.

View this post on Instagram

😅

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on