Fjalë Kyçe

Trejsi prek limitet e provokimit me këtë foto

Trejsi prek limitet e provokimit me këtë foto

Modelja po tërheq vëmendjen e publikut me format trupore.

Trejsi Sejdini vetëm sa ka ndarë një fotograsfi në llogarinë e saj në Instagram me të cilën arriti të tërheq përsëri vëmendjen e ndjekësve, shkruan lajmi.net.

‘Miss Albania’ është duke shijuar në maksimum pushimet prej nga po publikon imazhe të ‘nxehta’ dhe një të tillë ka bërë edhe tani, ajo ka ngacmuar imagjinatën e publikut me pozën e marrë.

Së fundmi ajo ishte bërë krye lajm në mediat rozë pas incidentit me një vajzë në një nga diskotekat e Shqipërisë.