Fjalë Kyçe

Trejsi Sejdini ndan fotot me veshjen plot stil ku theksoi gjoksin

Trejsi Sejdini ndan fotot me veshjen plot stil ku theksoi gjoksin

Trejsi Sejdini publikoi fotot plot stil në Instagram.

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, ka sjell pamje të reja në rrjete sociale së fundmi, shkruan lajmi.net.

Ajo pozoi me një veshje mjaft atraktive, erdhi me korsetin e hapur tek pjesa e gjoksit dhe kostumin me shumë stil për Instagram, pamje këto që i solli nga ambiente mjaft moderne.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trejsi (@misstrejsisejdini)

Ish-missi pozoi për kamerën duke vënë në plan të parë format trupore, teksa u shfaq me shumë stil.