Fjalë Kyçe

Tuna publikon foto romantike me bashkëshortin

Tuna publikon foto romantike me bashkëshortin

Ka kohë që Patrisi dhe Tuna nuk kanë publikuar foto pranë njëri-tjetrit dhe këtë të fundit s’duhet humbur.

Tuna Sejdi dhe Patris Berisha ani pse ka kohë që janë bashkë dhe tashmë janë edhe prindër, emrat e tyre dhe raportet që kanë vazhdojnë të jenë shumë në interes të publikut.

Duke qenë se janë aktiv nëpër rrjete sociale ata po publikojnë më shpesh foto të djalit Tian se sa me njëri-tjetrin dhe në foton e fundit që e ka hedhur Patrisi në Instagram dyshja duken si dy ‘zogj’ të dashuruar, shkruan lajmi.net

Kujtojmë se Tuna së fundmi e ka publikuar albumin e saj “Fortuna” pjesë e së cilit ishte edhe Patrisi në sfond.

Me këtë album ajo ka thyer rekord klikimesh.