Fjalë Kyçe

Tuna nis ditën me këtë video të ëmbël

Tuna nis ditën me këtë video të ëmbël

Tuna Sejdiu është shumë aktive në rrjete sociale.

Tuna Sejdiu mëngjesin e sotëm e nisi me një video të Tianit të vogël dhe partnerit të saj, Patrisit, shkruan lajmi.net.

Vogëlushin po e mësonte Patrisi t’i binte pianos, kurse Tuna pranë tyre po kujdesej që ta filmonte këtë moment.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Tuna është “Maria”, në duet me Seven Saraçin, kurse po punon rreth këngëve të reja.