Fjalë Kyçe

Tuna tregon të vërtetën për ndarjen me Patrisin

Tuna tregon të vërtetën për ndarjen me Patrisin

Altuna Sejdi është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet me emrin artistik, Tuna.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private krahas asaj profesionale.

Tuna tani është e martuar me Patris Berishën dhe është nënë e një djali që e kanë quajtur, Tian.

Ndonëse është përfolur shumë se çifti janë ndarë, Tuna së fundi ia ka mbyllur gojën të gjithëve duke e shtuar edhe mbiemrin e burrit në profilin e saj në Instagram.