Fjalë Kyçe

‘Twerk’ para kamerës nga Baby G

‘Twerk’ para kamerës nga Baby G

Baby G vjen në një video me lëvizje provokative.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me bluzën e zezë kombinuar me pantallonat ngjyre hiri, çantën dhe atletet.

Kurse në videon e publikuar më pas ajo shihet duke bërë një lloj vallëzimi që njihet si “twerk”.

https://www.instagram.com/p/BrnNQ5QHkgy/?utm_source=ig_embed