Fjalë Kyçe

U diagnostikua me sëmundje të rëndë, kjo është gjendja shëndetësore e aktores turke

U diagnostikua me sëmundje të rëndë, kjo është gjendja shëndetësore e aktores turke

Para pak muajve u bë e ditur se aktorja e njohur turke, Nebahat Çehre u diagnostikua me Alzheimer dhe se gjendja e saj ishte e rëndë.

Aktorja e cila u bë e njohur prej serialit “Diamante dhe Dashuri”, u fotografua një ditë më parë në një qendër tregtare e cila foli me mirësjelle para gazetarëve turk: “Miqtë e mi jam me nxitim”, shkruan lajmi.net.

Ajo u shfaq mjaft elegante dhe dukej se ishte në gjendje të mirë shëndetësore.