Fjalë Kyçe

U komentuan për ndarje, Korabi ua mbyll gojën të gjithëve

U komentuan për ndarje, Korabi ua mbyll gojën të gjithëve

Një nga lajmet më të bujshme të vitit që lamë pas ishte edhe ai rreth ndarjes së Korab Shaqirit dhe bashkëshortes së tij.

Megjithatë, çifti duket se kanë rregulluar raportet e tyre, apo thjeshtë çdo gjë ka qenë thashethem, pasi që të dy në rrjetet sociale kanë postuar fotografi, ku shihen duke festuar ditëlindjen e 2-të të djalit të tyre, Alteut, përcjellë Indeksonline.

Ndryshe, këngëtari në vitin 2015 kurorëzoi dashurinë me Lulkaçën.