Fjalë Kyçe

U përfolën para një jave, nuk do ta besoni sa kohë kanë bashkë Flori dhe Kejsi

U përfolën para një jave, nuk do ta besoni sa kohë kanë bashkë Flori dhe Kejsi

Flori Mumajesi dhe Kejsi Tola kanë qenë dyshja më e komentuar së fundmi për shkak të thashethemeve se janë në një lidhje.

Shkak u bënë veprimet e fundit mes tyre, siç ishte afrimiteti në “Post Kënga Magjike”.

Flori dhe Kejsi shfaqeshin duke u përqafuar teksa kantautori bënte edhe gjeste romantike.

Ndërkohë vetëm dy ditë më parë Flori i shtoi edhe më shumë dyshimet duket postuar një foto të Kejsit të shoqëruar me një zemër.

Ndonëse lidhja e tyre u zbulua 1 javë më parë në fakt çifti paskan shumë kohë bashkë.

“Panorama plus” shkruan se Flori dhe Kejsi po jetojnë një romancë prej 6 muajsh.