Fjalë Kyçe

U përfolën për prishje të raporteve mes Anxhelinës dhe Beatrixit, kjo është e vërteta

U përfolën për prishje të raporteve mes Anxhelinës dhe Beatrixit, kjo është e vërteta

Këto ditë në medie ka qarkulluar një lajm se Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj kanë prishur raportet me njëra-tjetrën.

Albërie Hadërgjonaj është ajo që u dha fund thashethemeve rreth raportit mes Anxhelinës dhe Beatrixit, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka thënë për “Prive” se nuk janë të vërteta lajmet për prishje të marrëdhënieve mes dy kushërirave.

Ajo ka shtuar se Anxhelina dhe Beatrix duhen shumë.

Për ndryshe, Albëria bashkë me dy vajzat e saj ka qenë këto ditë e pranishme në eventin “ODA”, madje Agnesa ishte edhe organizatore.