Fjalë Kyçe

U tha se është në lidhje me Xherdan Shaqirin: Flet këngëtarja

U tha se është në lidhje me Xherdan Shaqirin: Flet këngëtarja

Këngëtarja, Dhurata Ahmetaj dhe futbollisti shqiptar Xherdan Shaqiri thuhej se kishin nisur një romancë mes vete.

Kjo për shkak se dyshja kishin filluar të ndjekin njëri-tjetrin në rrjete sociale, por në të njëjtën kohë edhe udhëtimet e shpeshta të Dhuratës drej Londrës ku sipas Prive-s shkonte ta takonte Shaqirin.

Por nuk u bë vonë, Dhurata dhe Xherdani e larguan njëri-tjetrin nga rrjetet sociale dhe këtu u spekulua se e kanë përfunduar lidhjen e tyre. Në të njëjtën kohë, vizitat e saj drejt Londrës u pakuan.

Ndërsa, sot këngëtarja ka bërë një postim në ‘Instagram‘ që ka shtuar dyshimet se postimi që ajo ka bërë ka të bëjë me futbollistin.

‘Asnjëherë mos lejo që njerëzit e njëjtë të dëshpërojnë dy herë’, është postimi i Dhuratës.

Se a ka të bëjë me futbollistin do ta mësojmë ndërkohë.

Rikujtojmë se, muaj më parë për futbollistin kosovar raportuan mediat e huaja se kishte kaluar kohën në një jaht luksoze me femra pothuajse të zhveshura, pas lajmeve se është ndarë nga Dhurata.