Fjalë Kyçe

U tha se u rrah me Muricin, flet Edon Zhegrova

U tha se u rrah me Muricin, flet Edon Zhegrova

Edon Zhegrova ka reaguar në lidhje me atë që u raportuar se ai është përplasur me Arijanet Muricin.

FFK lëshoi një njoftim, aty ku thuhej se portieri i Dardanëve është larguar nga kampi për arsye disiplinor.

Në bazë të raportimeve ku thuhej se Zhegrova dhe Murci janë përplasur, duket se nuk qëndron një gjë e tillë.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, talenti i Kosovës ka thënë se ai e ka shok shumë të mirë portierin dhe se nuk bëhet fjalë për një gjë të tillë.

Zhegrova në postim tregon se është i acaruar me raportimin e mediave tona, që raportuan se ai është përleshur me Muricin.