Fjalë Kyçe

‘U tu repovat po m’nxen mëngjesi’, ky është 13-vjeçari që u bë viral brenda natës në TikTok

‘U tu repovat po m’nxen mëngjesi’, ky është 13-vjeçari që u bë viral brenda natës në TikTok

Zëri i Shqipronit është bërë viral TikTok ku shumë qytetarë kanë bërë video me këtë krijim të tijin.

13 vjeçari ka qenë i ftuar në “Studio A”, në ATV ku ka rrëfyer se si arriti të bëhet i famshëm brenda natës në rrjetet sociale.

Me këngën e Shqipronit ka bërë video edhe Dafina Zeqiri dhe këngëtarë tjerë të famshëm.

Ai ndër të tjerash tha se po përgatitet për të nxjerrë një këngë të re.