Fjalë Kyçe

Urimi i veçantë i Shyhrete Behlulit për vajzën e saj

Shyhrete Behluli sot ka një arsye më shumë për të festuar.

Shyhrete Behluli përmes rrjeteve sociale e ka uruar vajzën me rastin e ditëlindjes, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja përmes një fotografie, e ka uruar Njomzën duke i shkruar fjalë zemre dhe tregoi se e bën krenare çdo ditë.

“Urime ditelindjen zemra jem ti qe me ben gjithmone te ndjehem krenare me ty ,ti qe me ben te lumtur mua Zoti qoft i lumtur me ty❤”, ka shkruar ajo.