Fjalë Kyçe

Vajza e kryetarit të Gjilanit e nxjerrë krejt gjoksin në postimin e fundit

Vajza e kryetarit të Gjilanit e nxjerrë krejt gjoksin në postimin e fundit

Lotina Haziri është vajza e të parit të Gjilanit, Lutfi Hazirit dhe këngëtares së njohur Myrvete Bajramit.

Ndryshe prej prindërve të saj Lotina nuk e ka zgjedhur as politikën e as muzikën, siç vërehet ajo më shumë pëlqen modelimin e të bërit e famshme në rrjetet socila me foto atraktive, shkruan “Kosovarja”.

E fotot e ngjashme nuk kanë munguar as mbrëmë. Tek sa nxjerrë gjithë gjoksin jashtë ajo la shumë kë pa gjumë.

Tek sa ju e shihni sot me siguri tek ju ka ndikuar e kundërta, mbase jeni kfjellur.