Fjalë Kyçe

Vajza e Lutfi Hazirit, me pozat e reja i bën “konkurrencë” Kimit

Vajza e Lutfi Hazirit, me pozat e reja i bën “konkurrencë” Kimit

Vajza e kryetari të Gjilanit, Lutfi Haizi, Lotina është nja vajzë mjaft e bukur.

Si shumë moshatare të saj edhe Lotina në Instagram sjell përditshmërinë e saj, por ku nuk mungojnë as pozat joshëse.

Atraktive dhe provokuese, zeshkania simpatike u shfaq edhe në një video që ka publikuar së fundi, teksa në fokus kishte gjoksin.

Ndonëse nuk është fytyrë publike, Lotina ndiqet nga më shumë se 21 mijë ndjekës në Instagram.