Fjalë Kyçe

Vajza e Lutfi Hazirit vazhdon me pozat provokuese

Vajza e Lutfi Hazirit vazhdon me pozat provokuese

Kënga Haziri po vazhdon të rrëmbejë vëmendjen e publikut.

Vajza e kryetarit të Gjilanit, është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Lirshëm mund të thuhet se gëzon forma trupore bombastike, të cilat nuk heziton t’i ekspozojë para ndjekësve, lajminet.

Këto janë vetëm disa nga pozat provokuese të saj, të cilat mund t’i shihni në fotografitë që ua sjellim më poshtë.

Ndryshe, Lutfi Haziri është i martuar me Mikën me të cilën ka tri vajza e një djalë.