Fjalë Kyçe

Vajza e Lutfi Hazirit vjen me një tjetër foto provokuese

Vajza e Lutfi Hazirit vjen me një tjetër foto provokuese

Vajza e Lutfi Hazirit vjen me një tjetër foto provokuese

Vajza e kryetari të Gjilanit, Lutfi Haizi, Lotina është nja vajzë mjaft e bukur.

Si shumë moshatare të saj edhe Lotina në Instagram sjell përditshmërinë e saj, por ku nuk mungojnë as pozat joshëse.

Atraktive dhe provokuese, zeshkania simpatike u shfaq edhe në paraqitjen e fundit me anë të një fotografie që e ka publikuar në Instagram.

Duke vënë në pah bukurinë që e karakterizon dhe linjat e saj trupore, ajo e ka bërë ‘nxehtë’ edhe të dielën!