Fjalë Kyçe

Vajza e porsalindur e Mozzik dhe Loredanës bëhet me llogari në Instagram

Vajza e porsalindur e Mozzik dhe Loredanës bëhet me llogari në Instagram

Mozzik dhe Loredana dje u bënë prindër për herë të parë.

Reperi nga Ferizaji, Mozzik dhe e dashura e tij, Loredana dje përjetuan një moment të veçantë në jetën e tyre, shkruan lajmi.net.E sot ende pa bërë një ditë që nga lindja, vajza e reperit bëhet me llogari personale në Instagram.

I NGJAJSHËM

MOZZIK DHE LOREDANA JANË KURORËZUAR NË FSHEHTËSI, KY DETAJ I ZBULOI

Këtë e bëri të ditur me anë të një postimi të publikuar në InstaStory teksa jep këtë lajm për fansat. “Hana 18.12.18”, shkruan në llogarinë e saj.Çifti kanë qenë tejet të rezervuar sa i përket jetës private e që deri dje nuk ishte zbuluar shtatzënia e bukuroshes shqiptare.