Fjalë Kyçe

Vajza e Remzies edhe kur del me shoqe merr me vete Gëzimen

Vajza e Remzies edhe kur del me shoqe merr me vete Gëzimen

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares shumë të njohur kosovare, Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares para një muaji janë martuar dhe kanë bërë një dasmë madhështore që zgjati tre ditë.

E pas dasmës ajo nuk ka munguar me postime të ndryshme të jetës së saj, shkruan orainfo.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me kunatën e saj dhe shoqet e kunatës e ajo që merr vëmendjen është padyshim Gëzimja me pamjen.