Fjalë Kyçe

Vajza e Safete Mustafës, bëhet pjesë e skenës muzikore

Vajza e Safete Mustafës, bëhet pjesë e skenës muzikore

Kështu do të duket në klip vajza e Safetes Motrat Mustafa, janë prej këngëtareve më të pëlqyera nga adhuruesit e muzikës popullore dhe asaj zbavitëse. Ato janë të pranishme në dasma dhe mbrëmje të ndryshme muzikore, shkruan rtv21.tv

Elsa Hoti, e cila është e vajza e Safetes njërës prej motrave Mustafa, ka paralajmëruar se edhe ajo po fillon rrugëtimin në muzikë, duke ndjekur kështu hapat e nënës.

Elsa pritet që shumë shpejt të publikojë këngën debutuese. “Ti pe bon veten unë me të thon mirupafshim. Shumë shpejt”, ka shkruar Elsa krahas fotografisë të shkëpurut nga videoklipi të cilën e ka publikuar në rrjetin social Instagram.