Fjalë Kyçe

Vajza e Shkurte Fejzës, Besiana sjell këngën e re ‘Loca’

Vajza e Shkurte Fejzës, Besiana sjell këngën e re ‘Loca’

Prej tash, prej sonte mund ta dëgjoni e shihni edhe një këngë të re, që padyshim do jetë – hit i kësaj sezone, këtë herë nga Besiana Behluli, këngëtarja që po konsiderohet më ndryshe.

E veçantë, moderne e avangarde, Besiana po bënë diferencën në industrinë e muzikës, madje shumë kush konsideron se ajo është e denjë për tregun ndërkombëtar.

Këngëtarja sapo ka lansuar hitin e radhës, këngën me titull “Loca”. Melodia e këngës është krijuar nga vetë këngëtarja në bashkëpunim me Bigdeal Records. Videoklipi është realizuar nga Alban Selimaj, ndërkaq i gjithë projekti është produkt i “Bigdeal Records”.

Besiana po që po hyn fuqishëm në skenën muzikore, duke sjell freski përmes ritmit dhe pamjes me shumë stil..

Ju ftojmë ta shikoni e dëgjoni “Loca” nga Besiana Behluli.