Fjalë Kyçe

“Vajzat kosovare po pushtojnë botën”

“Vajzat kosovare po pushtojnë botën”

Producenti dhe DJ me famë botërore ka postuar një fotografi përkrah Era Istrefit, por ka befasuar me mbishkrimin që i ka lënë.

DJ i njohur Diplo, ka ndarë me 5 milionë ndjekësit e tij në Instagram një fotografi, në të cilën shfaqet bashkë me Era Istrefin, shkruan lajmi.net.

Në mbishkrimin që ia ka lënë fotos, Diplo ka theksuar se vajzar kosovare po e ‘pushtojnë’ botën.

“Vajzat kosovare që po e pushtojnë botën”, ka shkruar Diplo.

Kujtojmë që Diplo ka bashkëpunuar me Era Istrefin dhe Dua Lipën në disa projekte muzikore.