Fjalë Kyçe

Valdrin Sahiti tregon se me cilën këngëtare ka fjetur

Valdrin Sahiti tregon se me cilën këngëtare ka fjetur

Kreatori më i suksesshëm në trevat shqiptare por edhe anembanë botës, Valdrin Sahiti,  tregon se me cilën këngëtare ka fjetur, shkruan GazetaAlo.

Ai së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’ , dhe pyetjes se me cilën nga katër këngëtaret kishte fjetur ai (Era Istrefi, Elvana Gjata, Leunora Jakupi, Nora Istrefi), Sahiti u përgjigj ‘me krejt’.

Natyrisht që tutje Sahiti u sqarua se ka fjetur me to me dhoma të ndara./GazetaAlo/