Fjalë Kyçe

Vallëzimi i parë i Gresës dhe Lulzimit si çift i sapomartuar

Vallëzimi i parë i Gresës dhe Lulzimit si çift i sapomartuar

Ngjarja më e përfolur në shoubizin vendor sonte është dasma e Gresa Behlulit me Lulzim Ibrahimin.

Gresa dhe Lulzimi sonte po e kurorëzojnë me martesë dashurinë 10-vjeçare, shkruan lajmi.net.

Në dasmën e këngëtares po marrin pjesë shumë fytyra publike, ndërsa për argëtimin e të ftuarve po kujdesen kolegët e Gresës dhe Shkurtës.

Në një video shihet teksa çifti i sapomartuar po vallëzonin, ndërsa ishin të rrethuar nga dasmorët.

Kujtojmë se ditë më parë, Gresa Behluli mbajti natën e beqarisë.