Fjalë Kyçe

Vallëzimi me të cilin Blero dhe Afrona morën vëmendje

Vallëzimi me të cilin Blero dhe Afrona morën vëmendje

Blero dhe Afrona mbrëmë e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Këngëtari Blero dhe partnerja e tij Afrona Dika, mbrëmjen e djeshme e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.net.

Dyshja u martuan në prani të një numri të madh mysafirësh ndër ta emra të njohur të estradës.

Bazuar në videot që qarkullonin në rrjete sociale e media, atmosfera dukej se ka qenë e mahnitshme e çifti ishin të lirë dhe bënin lëvizje atraktive para të pranishmëve.