Fjalë Kyçe

Vannesa Hudgens feston ditëlindjen e 30

Vannesa Hudgens feston ditëlindjen e 30

Aktorja e njohur e filmit High School Musical, Vannesa Hudgens ditën e djeshme festoj 30 vjetorin e lindjes së saj.

Ajo ditëlindjen e festoj me të dashurin e saj Austin Butler, ku aktorja postoi një foto në rrjetin e saj social Instagram dhe dukeshin tejet të lumtur.

Festimet Hudgens nuk i ndali me kaq, më pas ajo kishte vazhduar me shoqëri në një restorant ku surpriza e tyre për të ishte një torte me foto të saj.

Ky vit ishte mjaft i suksesshëm për aktoren duke u shfaqur në tre filma të cilët janë “Dog Days”, “The Princess Switch” dhe “Second Act” në të cilin luan edhe Jennifer Lopez.