Fjalë Kyçe

Vazhdojn ‘fërkimet’ e Feros me Unikkatilin

Vazhdojn ‘fërkimet’ e Feros me Unikkatilin

Fero dhe Unikkatil nuk kanë gjetur ende rrugën e përbashkët. Pas ‘dissit’ që i bëri Viktori reperit nga Gjilani ishte radha që ky i fundit të reagoj, edhe ashtu bëri

22-vjeçari kishte pranuar vetë se disa vargje tek kënga ‘Baba Për Ikona’ janë përkushtim për Unikkatilin.

Në koncertin e mbajtur në Mitrovicë ishte Viktori ai cili lëshoj ‘thumbin’ e parë duke brohoritur në drejtim të publikut me fjalët: “Unë jam baba, nona, gjyshi, tonat”.

E kjo duket se nuk i ka pëlqyer Feros, ai ka publikuar një video në Instagram nga një koncert i mbajtur ku shihet teksa performon ‘Baba Për Ikona’ dhe në postimin e bërë ai la shkrimin: “Hej nona je shumë gocë e bukur.