Fjalë Kyçe

Vdekje e dyshimtë në Gjilan, policia nis hetimet

Vdekje e dyshimtë në Gjilan, policia nis hetimet

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast vdekje e dyshimtë që ka ndodhur në fshatin Livoq i Epërm në Gjilan.

Njësitet policore pas pranimit të informatës, kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë vërejtur një trup të gjinisë mashkullore, pa shenja jete.

Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës, ndërsa (ende) nuk dihet identiteti i viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.