Fjalë Kyçe

Vdes gruaja në Vushtrri pasi ra në bunar

Vdes gruaja në Vushtrri pasi ra në bunar

Një grua dyshohet se ka vdekur pasi ka rënë në bunar.

Policia njofton se vdekjen e saj e ka konstatuar mjeku, ndërsa trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

“VDEKJE E DYSHIMTË- Vushtrri 06.06.2023 – 14:00. Është raportuar se një femër kosovare ka rënë në bunar. Njësia e zjarrfikësve, emergjenca dhe policia kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë tërhequr trupin e pa jetë të viktimës. Vdekjen e saj e ka konstatuar mjeku. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion.”