Fjalë Kyçe

Vdes një burrë në Prishtinë derisa ishte bashkë me vëllain dhe shokun e tij, Policia nis hetimet

Vdes një burrë në Prishtinë derisa ishte bashkë me vëllain dhe shokun e tij, Policia nis hetimet

Një burrë ka vdekur në Prishtinë, derisa ishte bashkë me vëllain dhe shokun e tij.

Pëmres raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se ka nisur hetimet për rastin.

“HETIM I VDEKJES-Prishtinë 30.03.2023 – 14:00. Është raportuar se viktima mashkull kosovar ka ndërruar jetë deri sa ishte me vëllain dhe shokun e tij, ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes ka konstatuar vdekjen e tij. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion”, thuhet në raport.