Fjalë Kyçe

Vdes një person në Prishtinë pasi hidhet nga kati i 12-të i banesës

Vdes një person në Prishtinë pasi hidhet nga kati i 12-të i banesës

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në rrethana të panjohura viktima mashkull kosovar është hedhur nga kati i dymbëdhjetë i banesës.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë, më 10.09.2021 – 03:52.

“Është raportuar se në rrethana të panjohura viktima mashkull kosovar është hedhur nga kati i dymbëdhjetë i banesës”, thuhet në raport.

Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.