Fjalë Kyçe

Vedati me premtim qesharak në takim me Policet e Kosovës

Vedati me premtim qesharak në takim me Policet e Kosovës

Vedat Bajrami i ka vizituar gratë police të Kosovës.

Me rastin e festës së 8 marsit, humoristi kosovar ka bërë një premtim qesharak.

“8 Marsi, ju premtova zonjave qe asniher nuk qoj dor te gruja nana motra dhe vajza se për babën ju kam premtu qe kurr dorë si kam kthy aty ketu naj shkelm për hajgare
Ishte knaqësi Vizita në Policinë e Kosovës” shkruan Vedati në njoftim.