Fjalë Kyçe

Vëllahu rrah motrën në Suharekë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur dje në Suharekë, ku një person ka rrahur  motrën e tij, shkruan GazetaAlo.

Viktima ka marrë lëndime të lehta trupore, por nuk ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./GazetaAlo/