Fjalë Kyçe

Vëllai vret vëllain

Vëllai vret vëllain

Një krim i rëndë ka ndodhur mbrëmë në Peqin, në fshatin Galush. Vëllai ka vrarë aksidentalisht të vëllain. Mësohet se viktima është 21-vjeçari Roland Lleshi.

Burime nga policia bëjnë me dije se vëllai 14-vjeçar K. Ll ka vrarë aksidentalisht me armë gjahu vëllain e tij 21-vjeçar.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe motiveve të ngjarjes.