Fjalë Kyçe

Vëllaznimi me njoftim zyrtar për gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës

Vëllaznimi me njoftim zyrtar për gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës

Skuadra gjakovare e Vëllaznimit do të përballet me Trepçën 89 në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës, shkruan GazetaAlo.

Njoftimi i Vëllaznimit.

Të mërkurën luajmë me Trepçen’89, një ndeshje kjo mjaft e rëndësishme për ne. Ekipi ka nevojë për mbështetje, ndaj ju ftojmë të gjithëve të jeni krah ekipit. Ftoni miq e të afërm dhe ejani në stadium. Ekipi ka nevojë për tifozët dhe ju duam pranë, ndaj ju presim të gjithëve në stadium të mërkuren prej orës 15:00.

#FORCAVËLLAZNIM ❤️🖤