Fjalë Kyçe

Vera ka nisur edhe për modelen e njohur, fustani shumëngjyrësh i zbulon shumë

Vera ka nisur edhe për modelen e njohur, fustani shumëngjyrësh i zbulon shumë

Modelja ka provokuar shumë keq ndjekësit.

Modelja e njohur, Anastasia Kvitko, ka marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve në Instagram, shkruan lajmi.net.

E veshur me një fustan shumëngjyrësh ajo ka treguar se për të veçse ka filluar vera.

Anastasia publikon shpesh foto edhe në bikini dhe me format e saj trupore ngacmon rëndë imagjinatën e ndjekësve.

Modelja njihet për gjoksin gjigant andaj nuk heziton asnjëherë ta publikoj.

https://www.instagram.com/p/CCG3YXfBd2x/?utm_source=ig_web_copy_link