Fjalë Kyçe

Vesa Luma publikon një video, shihet djali i saj teksa këndon

Vesa Luma publikon një video, shihet djali i saj teksa këndon

Vesa Luma para pak ditëve solli këngën e re “S’paska qenë e shkrume”.

Në këtë projekt këngëtarja shqiptare, Vesa Luma ka bashkëpunuar me këngëtarin, Denik Prizreni, shkruan lajmi.net.

E sot, Vesa ka publikuar një video të djalit, Lianit teksa shfaqet pranë pianos dhe këndon këngën e re të saj.

“#spaskaqeneeshkrume me plot Ndjenje 😍”, ka shkruar ajo.

Vesa është e martuar me reperin, Big Basta të cilët tashmë janë zhvendosur në Zelandë të Re dhe kanë vetëm një djalë.

E projektin e ri, Vesa e realizoi në trojet shqiptare dhe bëri rikthimin e saj në muzikë pas një kohe të gjatë.

 

View this post on Instagram

 

#spaskaqeneeshkrume me plot Ndjenje 😍 #myworld

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on