Fjalë Kyçe

Vesa Luma thotë se mezi pret të kthehet në Zelandë të Re

Vesa Luma thotë se mezi pret të kthehet në Zelandë të Re

Këngëtarja shqiptare, Vesa Luma tregon se ka një dashuri të madhe për Zelandën e Re, shkruan lajmi.net.

“Përgjithmonë në dashuri me këtë qytet, Zelanda e Re, më mungon ky vend dhe mezi pres të kthehem”, janë fjalët e Vesës sipër imazheve të publikuara në InstaStory.

Këngëtarja, Luma është zhvendosur prej vitesh atje me familje, por së fundmi është rikthyer në Kosovë për projektin e ri muzikor.

“S’paska qenë e shkrume”, titullohet kënga e Vesës të cilën e solli në bashkëpunim me Denik Prizrenin.