Fjalë Kyçe

Vesa tregon se pse po jeton larg bashkëshortit

Vesa tregon se pse po jeton larg bashkëshortit

Vesa Luma ka treguar se përse ajo dhe bashkëshorti i saj po jetojnë të ndarë.

Këngëtarja Vesa Luma së fundmi gjatë një interviste të dhënë “Në Kurthin e Piter Pan” ka treguar edhe arsyen se përse po jeton larg burrit të saj, Big Bastës, shkruan lajmi.net.

Vesa u shpreh se të dy e përjetuan keq largësinë, por kjo gjë do të marrë fund sapo të mbarojë projektet që ka nisur.

“E përjetuam ndarjen shumë, por ai do vijë shumë shpejt, e nuk do jetë më i mërzitur. Unë dhe Big Basta duhemi shumë. Kemi disa projekte që do të jenë koncerte recitale në Shqipëri e Kosovë dhe këngë të reja. Më pas do të jetë një album përfundimtar, e pastaj do të kthehem rehat në Zelandë”, u shpreh këngëtarja.