Fjalë Kyçe

Veseli: Rinia e Kosovës duhet të marrë më shumë rol dhe përgjegjësi për vendin

Veseli: Rinia e Kosovës duhet të marrë më shumë rol dhe përgjegjësi për vendin

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar studentët e shkencave politike të Universitetit “Hasan Prishtina”.

“Kosova ka një rini të mrekullueshme, e cila duhet të marrë më shumë rol dhe përgjegjësi për vendin”, ka shkruar Veseli në profilin e tij në Facebook./Gazeta Alo/

Fotografia e Kadri Veseli

Fotografia e Kadri Veseli