Fjalë Kyçe

Veshja transparente i zbulon Bella Hadidit më shumë se që duhet

Veshja transparente i zbulon Bella Hadidit më shumë se që duhet

Bella Hadid është një nga modelet më të kërkuara në botë.

Bella Hadid kishte filluar të merrej me modelizëm në ende pa u futur në të 20-tat, dhe sot ajo gëzon reputacion në këtë industri, shkruan lajmi.net.

‘Kunata’ e këngëtares Dua Lipa, është shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale ku shënon aktivitet të madh me postime nga më të ndryshmet.

Ajo gjatë orëve të vona të natës ka publikuar disa imazhe para një pasqyre me një veshje transparente e cila i zbulon pjesët intime të saj.

https://www.instagram.com/p/CB_jda1Ak82/