Fjalë Kyçe

Veshur me të brendshme e me krahë engjulli, Kim ‘djeg’ sërish rrjetin

Veshur me të brendshme e me krahë engjulli, Kim ‘djeg’ sërish rrjetin

Kim Kardashian ka provokuar ndjekësit me fotografinë e fundit.

Kim Kardashian ka postuar një fotografi të shkrepur muaj më parë, pikërisht për “Halloween”, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja kishte veshur të brendshme të bardha, kurse në supe mbante krahët e engjëllit.

Si çdo herë, Kim dukej atraktive, ndërsa fotografia mori shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit.

Kujtojmë që Kim Kardashian është e martuar me Kanye West dhe së bashku kanë tre fëmijë.

https://www.instagram.com/p/BspMhYoHwms/?utm_source=ig_embed