Fjalë Kyçe

Vetaksidentohet një veturë në magjistralen Prishtinë – Podujevë (FOTO)

Vetaksidentohet një veturë në magjistralen Prishtinë – Podujevë (FOTO)

Sot rreth orës 14:30, në magjistralen Prishtinë – Podujevë, saktësisht në fshatin Vranidoll, ka ndodhur një aksident trafiku.

Sipas dëshmitarëve vetura është vetaksidenturë.

Një lexues ka dërguar disa fotografi në adresë të Gazetës Alo, ku shihet se si një automjet është rrokullisur dhe ka dal nga rruga.

Deri me tash nuk dihet sa a ka të lënduar nga ky vetaksident.
Në vendin e ngjarjes shihet se kanë dalë njësit policore.|Gazeta Alo