Fjalë Kyçe

Vetaksidentohet, pëson lëndime trupore

Vetaksidentohet, pëson lëndime trupore

Një person në Gjakovë është vetaksidentuar dhe ka marrë lëndime trupore, njofton policia përmes raportit 24 orësh.

Drejtuesi mashkull K-Shqiptar derisa e drejtonte automjetin e tij ka humbur kontrollin dhe ka dal nga rruga.

I lënduari ka pranuar tretman mjeksor./Gazeta Alo/