Fjalë Kyçe

Vetura godet 22-vjeçarin në Barilevë të Prishtinës

Vetura godet 22-vjeçarin në Barilevë të Prishtinës

Një person ka mbetur i lënduar si pasojë e një aksidenti në mes të një automjeti dhe një këmbësori që ka ndodhur sonte rreth orës 19:30, në fshatin Barilevë të Prishtinës.

Policia njofton se si pasojë e aksidentit këmbësori i moshës 22 vjeç, ka pësuar lëndime dhe i njëjti është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

“Rreth orës 19:30, në fshatin Barilevë ka ndodhur një aksident i komunikacionit rrugor në mes të një automjeti dhe një këmbësori. Si pasojë e aksidentit këmbësori i moshës 22 vjeç ka pësuar lëndime dhe i njejti është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor”, ka thënë për Express, zëdhënësi i Policisë, Agron Borovci.

Me rastin po merren hetuesit e trafikut rajonal.