Fjalë Kyçe

Vetura godet këmbësorin, policia jep detaje

Vetura godet këmbësorin, policia jep detaje

Një këmbësorë është goditur nga një veturë, në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë.

Rastin për Gazetën Alo e ka konfirmuar edhe Flora Ahmeti, nga Policia e Kosovës. Ajo ka thënë se aksidenti ka ndodhur rreth orës 10:30.

“Kemi marr informacion se aksidenti ka ndodh rreth orës 10:30, të përfshirë ishin një veturë dhe një këmbësorë. Këmbësori ka marr lëndime të lehta trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor”, ka thënë ajo.

Ndërsa, me rastin janë duke u marr policia e trafikut rrugor./Gazeta Alo/